ZARZĄDZANIE NAJMEM Z GWARANCJĄ CZYNSZU DLA WŁAŚCICIELA, TAKŻE W OKRESIE PUSTOSTANU

Ten rodzaj zarządzania jest dedykowany dla właścicieli mieszkań dużych lub/i wielopokojowych, którzy cenią sobie spokój, comiesięczne, regularne wpływy na konto, gotowi są podjąć długoletnią współpracę z firmą START ROOM Jarosław Żuchowski i wyrażą zgodę na podnajem.

Co zarządzanie z gwarancją czynszu oznacza w praktyce?

Firma START ROOM zarządzanie najmem Grudziądz wynajmuje mieszkanie od właściciela. Staje się wówczas najemcą mieszkania i przejmuje na siebie wszelkie ryzyko związane z najmem, podnosimy standard mieszkania, szukamy, weryfikujemy i wybieramy najemców według sprawdzonych procedur,

Zarządzanie z gwarancją czynszu to nic innego jak wynajem mieszkania zaufanemu najemcy (w tej sytuacji profesjonalnej firmie), i to on już na własną rękę bez Twojego zaangażowania, zajmie się wynajmem ostatecznemu najemcy.

W sposób ciągły monitorujemy mieszkanie w trakcie najmu, kontrolujemy stan wyposażenia oraz sposób użytkowania. Jednocześnie jesteśmy w stałej dyspozycji najemcy by pomóc mu we wszystkich sprawach dotyczących bieżącej obsługi – organizujemy sprzątanie, naprawy, usterki, itp.

 • podnosimy standard mieszkania,
 • szukamy, wybieramy i weryfikujemy najemców według sprawdzonych procedur,
 • jesteśmy do dyspozycji najemcy i pomagamy mu we wszystkich kwestiach dotyczących bieżącej obsługi – organizujemy konieczne naprawy, sprzątanie, itp.,
 • stale monitorujemy mieszkanie w trakcie najmu, kontrolujemy stan wyposażenia i sposób użytkowania.

Co zyskujesz:

 • Jeden, rzetelny najemca i płatnik – START ROOM Jarosław Żuchowski.
 • Stały, gwarantowany czynsz dla właściciela– otrzymujesz gwarantowany dochód. Zapewniamy regularną wpłatę wcześniej ustalonego czynszu, bez znaczenia czy mieszkanie jest wynajęte, czy nie.
 • Umowa na długi okres czasu – Oferujemy długoterminową umowę – nawet do 10 lat, aby zapewnić Ci spokój i komfort wynajmu.
 • Zestaw gotowych umów– Już nie musisz się martwić o dobrą, bezpieczną i zgodną z prawem umowę. Nasze umowy są skonstruowanie w zgodzie z obowiązującymi przepisami oraz są sprawdzone pod względem praktycznym.

 • Stały, comiesięczny czynsz– Zobowiązujemy się do regularnej wpłaty wcześniej ustalonego czynszu, niezależnie od tego, czy mieszkanie jest wynajęte, czy też nie. Tym samym otrzymujesz od nas gwarantowany dochód.

 • Przygotowanie mieszkania do najmu – Możemy zająć się całościowym przygotowaniem
  mieszkania, zgodnie z obowiązującymi trendami. Wspólnie ustalamy zakres prac, i dogodne
  warunki rozliczenia kosztów

 • Szukanie, weryfikacja i wybór najemców – dbamy aby nasi lokatorzy byli osobami godnymi zaufania, odpowiedzialnymi i bezproblemowymi.
 • Opiekujemy się mieszkaniem –podajemy stany liczników administracji budynku, regulujemy opłaty, troszczymy się o najemców, realizujemy
  wszystkie sprawy wynikające z umowy.

 • Dbanie o stan techniczny i wizualny – W przypadku awarii instalacji elektrycznej albo kłopotu z cieknącym kaloryferem -natychmiast rozwiązujemy problem. Podobnie w kwestii wizualnej – jeśli zajdzie potrzeba odmalowania łazienki, kuchni czy któregoś z pokoi -zajmiemy się pełną organizacją.

Długoterminowa pewność regularnych dochodów z nieruchomości, bez konieczności jej administrowania, rozliczania i ciągłego kontrolowania najemców, finansowanie bieżących remontów i napraw ze środków START ROOM Jarosław Żuchowski, spokój, czas wolny dla rodziny, bliskich, pasji.

Skontaktuj się z nami
np. 111222333